| PeterIuli a întrebat:

Ziceti`mi si mie un metin2 privat romanesc...cu sau fara hamachi! dar sa fie foarte simplu, sa cresti super repede, sa ai super iteme si Sa te ajute Ga/Gm la iteme si altele...Stiti vreunu? funditaaa; X; X

1 răspuns:
| ExTaZy a răspuns:

Salut! Stiu un metin care te dă la lvl 90, iar te dupa te duci undeva si iti dă lvl 120, care este MAXIM ...La shop gasesti orice arme. Legendare, Epice etc.Kind 2,3, 4 +9...Metinul Se numeste Hammer, eu am jucat pe el, dar am aflat ca s-a inchis, si ai putea sa incerci sa vezi daca s-a redeschis pentru ca eu nu am mai incercat.Dar am mai aujit de la prieteni ca 'cica' s-a redeschis.Bafta!