| alecsalecs a întrebat:

2000ron! Cum vi se pare aceasta suma pretul unei filmari video plus foto., La o nunta?

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde cate camere sunt calitatea video-ului facut daca este in full hd (pentru televizoarele mari sau nu) 1080p cate camere sunt...Da si tu mai multe detalii.

| babyalexa a răspuns:

Cam pe acolo.La Constanta preturile pleaca de la 500 euro 1000 fotorgafii editate, tot tacamul plus filmarea evenimentului.

| Fizy93 a răspuns:

E bun, doar odata e nunta tongue daca are calitate eu zic ca merita!

| akaleesh20 a răspuns:

Exagerata