| alexalex_4797 a întrebat:

"a baga la pariuri" este o metoda de a castiga bani pe termen scurt?

Răspuns Câştigător
| cucu a răspuns:

Daca vrei bani pune mana si munceste lasa pariurile si sa nu`ti treaca prin gand sa te apuci de jocuri de noroc de nici un fel ...nu castigi bani doar te duci in jos si pe termen scurt si pe termen lung crede`ma

8 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Pariurile in "sine" nu ar exista daca nu s-ar pierde mai mult decat s-ar castiga.Cineva trebuie sa scoata profit din afacerea asta.Deci,de cele mai multe ori "bagi" mai mult decat "scoti"

| JustMeFlory a răspuns:

Daca ai noroc castigi, daca nu este o metoda de a pierde baniwinking

| costymaximus a răspuns:

Da, poate fi o metoda sa cistigi bani cu conditia sa ai inspiratie si noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe jumătate. Pentru că este și o metodă de a pierde banii, pe termen și mai scurt (mai repede îi pierzi decât îi câștigi).
Dar, dacă ai noroc la pariuri, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de "tinta" fixata, suma alocata, timpul acordat, cunostintele tale in domeniu.

Răspuns utilizator avertizat
| danutz_8631 a răspuns:

Ma nu stiu. Daca castigi bani eu zic sa te lasi un timp.Cum era proverbul ala:Nu te intinde pana nu iti este plapuma.

| tiberiur a răspuns:

Da, din moment ce castigi imediat dupa aceea, si doar atunci, nu castigi si dupa aceea tot de pe acel bilet.