| luciannicolae95wow a întrebat:

Care ar fi o metoda buna de a castiga la pariuri? Pe cate meciuri, ce miza si ce combinatii? Sa raspunda cineva care castiga din asta bani. happy

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa pui o suma considerabila de bani, sa iei meciuri care stii tu ca sunt sigure si sa le iei, dar cum s-a zis pe aici,, mai sunt si blaturi si aranjamente facute de casele de pariuri si iti fac gaura-n buget, mai ales pe fotbal.
La celelalte nu ma bag!

| WaterDrop a răspuns:

Sume medii (100-200 lei) pe 1-3 meciuri cu sansa 90 %+ sa iasa.Castigul nu`i substantial dar poate fi constant.La 2000-2500 lei "investiti" lunar, profitul poate fi de 1500-3000. Tehnic un salariu pe langa salariul tau actual, pentru care insa nu muncesti.Doar sa nu te lacomesti, pentru ca asta ii baga pe toti in groapa.Fa`o cu cap.

| Xelon a răspuns:

Daca nu ai bani sa risti nu are rost sa incerci, ai what's? sa iti trimit 2-3 bilete ale mele sa vezi cum trebuie jucat.

| luciannicolae95wow explică (pentru Xelon):

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns (pentru falokrat):

Iti zic si tie daca nu ai bani de pariat nu te apuci e simplu

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns (pentru falokrat):

"Surprizele nu pot fi prevazute", te inseli surprizele pot fi daca nu prevazute complet, macar banuite si ca sa iti raspund la intrebare, se poate intampla sa pierzi 1000 de lei pe o surpriza imensa, dar de care ori la rand se poate intampla asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns (pentru falokrat):

Nu pariez niciodata pe fotbal,pariez doar pe tennis si iti spun si de ce,scapi de o varianta, daca la fotbal exista varianta "X" la tenis nu exista,la tenis cum ti-am spus si m-ai sus surprizele pot fi cat de cat prevazute, sunt multi jucatori foarte imprevizibili, adica care pot sa bata pe oricine si sa piarda cu oricine, astfel de jucatori la pariuri trebuie evitati complet, dar sunt si jucatori constanti care din 5 meciuri in care pleaca ca favoriti castiga minim 3(ca sa nu zic 4), sansele ca astfel de jucatori sa piarda mai mult de 2 meciuri la rand sunt mici,dar nu vreau sa pornesc o teorie pe tema asta, eu i-am zis cum joc eu, fiecare e liber sa joace cum vrea, daca unii cred ca, cu 10 lei se pot face sute de milioana(desii sansele sunt mai mici decat la loto ) OK.

| Superman1243 a răspuns:

Sa pui 2-3 meciuri maxim, adevarat pui ceva mai riscant(joaca la cornere, marcheaza prima repriza, de astea). Nu trebuie sa castigi milioane din prima, la inceput cu sume mai mici.Trebuie sa si urmaresti fotbalul ca sa ai habar si de starea echipei pe care vrei sa pariezi!