| alexandru52 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cea mai simpla metoda de a castiga la pariuri care e?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Banuiesc ca nu prea castigi la pariuri daca ai pus intrebarea asta. Nu exista vreo metoda anume. Nu te astepta sa gasesti aici solutia de a castiga milioane cu 2 lei. Daca esti nou in treaba asta, eu zic sa mai stai si sa mai studiezi meciurile. Eu cam dupa 3 ani, timp in care am capatat multa experienta si m-am specializat pe tenis, am inceput sa castig constant. Iau cam 100-110 bilete pe an, dar nu ies pe plus pentru ca joc dezordonat. Joc si fotbal, dar la tenis se castiga mai usor. Este o paine de mancant, de asemenea, si la darts, snooker, baschet sau handbal. O metoda simpla de a castiga pentru tine ar fi sa urmaresti un tipster profesionist si sa-i joci pronosticurile. Ti-l recomand pe Claudiu Hood. Cauta-l pe Facebook. Daca ii vei juca cota 2 pe care o da in fiecare zi macar cu 10 lei, vei iesi cu siguranta pe plus. Nu cred ca a avut vreo luna in care sa fie pe minus. Cu cat va creste miza ta, cu atat va creste si profitul.

| Krixxus a răspuns:

Nu renunti nu laughing)
mizeaza pe un meci sigur o suma mare