| Ionela960 a întrebat:

A facut cineva bani pe neobux si a reusit sa ii scoata?

4 răspunsuri:
| demilovato92fan a răspuns:

Buna, eu am folosit neobux dar nu am reusit sa strang referali si mergea greu treaba. m-am blocat pe la 1 dolar si nu am scos nimic in cont. de un an si ceva folosesc clixsense. Axeaza-te pe unu maxim 2 ptc-uri si daca stii cum sa le promovezi si sa aduci referali o sa ai mult de castigat. Eu am facut anul trecut putin peste 100 de euro doar cu clixsense si mi-au prins foarte bine. Nu am investit nimic. Am lucrat cu clixsense pentru ca au forum cu dovezi de plata si binenteles ca mi-am si primit banii. Click aici pentru detalii si inscriere: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......-aleg.html succes!

| costys a răspuns:

La neobux se fac bani si pot fi scosi, intrati la forum la ei si o sa vedeti tone de dovezi de plata, vezi aici un tutorial bun http://3n1.do.am/....../5-1-0-116 trebuie sa ai rabdare, si ca sa poti scoate banii ei trebuie sa fie in "main balance" nu in "rental balance"