| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

A facut cineva bani cu siteul Neobux? Daca da, cum este? Se fac usor? Si aveti ceva sfaturi pentru un incepator?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este o rezolvare. Am incercat si eu. E de tot rahatul. Daca strangi 10 dolari intr-un an poti sa zici mersi.

| DimLight a răspuns:

Hai sa-ti spun cum functioneaza un site de genu;
intri acolo, aia vand reclama si trafic altor site-uri(unele tot ale lor), ei fac bani de la prostii care platesc pentru trafic sau view-count si tu iei fix ciuciu, faci greu bani, ca sa poti sa-ti dai seama abia dupa o perioada indelungata ca e teapa, apoi nu-i problema, gasesc ei alti prosti. eventual iti arunca un 10$ intr-un cont de paypal si tot te lasi pagubas laughing stiu ca facuse un prieten cand eram in liceu pana s-a lins pe bot de -bux-uri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca 10$ la cativa ani inseamna bani pentru tine atunci sunt sigur ca au mai facut si altii bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de sigur ca e fals gasesti site-uri care zic ca te ajuta sa faci bani pe tot internetul dar nu te lasa pacalit chiar daca suna tentant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba crezi in toate prostiile de pe net
Nu castigi nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu paid to click nu merita

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Vrei sa castigi 17 centi pe zi si 60 de dolari pe an si sa pierzi zilnic timp pretios din viata si cu banii aia sa platesti factura la internet pe 5 luni? eu zic sa nu te mai increzi in toti escrociii care misuna pe internet

| Elisav11 a răspuns:

Ba deci am stat o vreme pe acest site.
La început iti da anunturi multe dar dupa ceva timp iti vin foarte rar si pentru a face minimum de extras 10 € era sau dolari astepti cam 1-2ani.Daca n-ai ce face e treaba ta.Dar siteul plateste sunt dovezi cu factura de plata.