| Lucaaragiale23 a întrebat:

A făcut cineva bani din jocurile alea care te plătesc în PayPal daca te joci?
Și cam cat așa într-o ora, zilnic, săptămânal și lunar?
Și merită sau e o sumă prea mica ca sa merite timpul?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Foarte putin din sondaje: https://bit.ly/3YN6uUw
O data m-am inscris la unii cu vizionari video. M-au mintit ca poti face 350 euro lunar si cand am avut sub 350 euro n-am mai primit nimic pe vizionari. Apoi m-am uitat si am vazut ca erau pacalici din Ukraina.
Alta data m-am inscris la un joc francez. Tot asa. Cand m-am apropiat de suma minima m-au blocat. Astia (al caror link ti l-am dat) sunt singurii seriosi, dar dau bani putini si mai faci si schimbul valutar. La 5 euro primesti circa 22 lei.

| Freya1 a răspuns:

Sumele sunt destul de mici, jocurile destul de dificile și unele au timp limitat.Acuma sunt aplicații dacă vrei cu jocuri în care mai poți strânge ceva dar în luni de zile, sa te joci asa din plictiseala.
Altele sunt teapa și după ce stai o grămadă sa aduni nu îți mai da nimic și tot asa.

| ReddY25 a răspuns:

Merita incercat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar rahaturi, poti încerca dacă dorești însă nu sunt de folos, de multe ori am încercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am încercat app flame. Am scos jur de 30 lei laughing într-o săptămână și ceva. De pe doua conturi diferite, doua conturi paypal diferite. Dar nu jucam, lăsăm telefonul cu ecranul pornit și punctele se adăugau automat. Am alt telefon de care m-am folosit.
În schimb, după o anumită perioadă, pentru nu știu ce număr de puncte va trebui sa petreci foarte multe ore in acel joc și devine enervant și inutil. La început scoți puncte repede, apoi din greu în mai greu.
Recomand aplicația pentru ca este serioasa si plătește. Asta dacă vrei sa scoți bani de o cafea. In rest ca si câștig este frecție la picior de lemn.