| vladxone a întrebat:

A fost cineva prin programul work and travel in SUA? Imi puteti da detalii?(funda)

11 răspunsuri:
| Jeezy a răspuns:

Ce detalii vrei sa stii?

| vladxone explică (pentru Jeezy):

Cum a fost acolo, cazare, loc de munca, atmosfera!

| Jeezy a răspuns (pentru vladxone):

Depinde foarte mult de job zona etc...in ce zona vrei sa mergi?

| vladxone explică (pentru Jeezy):

Undeva pe coasta de est, cred ca New York

| Jeezy a răspuns (pentru vladxone):

Cazare scumpa si o sa trebuiasca sa bagi multa munca laughing)

| vladxone explică (pentru Jeezy):

Esti destept rau, eu cer detalii si se trezeste un dobitoc!

| Jeezy a răspuns (pentru vladxone):

Esti tu cretin stai acasa ca n-ai ce cauta in america ca te refuza aia la viza la cat esti de prost.ce detalii iti trebuie?

| Jeezy a răspuns (pentru vladxone):

Nu ti-am spus ca depinde foarte mult de jobul care il ai? Sau trebuie sa iti desenez ca sa intelegi?

| vladxone explică (pentru Jeezy):

Eu cand zi detalii:cum a fost acolo,daca ai timp sa vizitezi, daca te intorci cu ceva bani, daca te distrezi, conditii de cazare, ce joburi pot sa lucrezi atmosfera de acolo.Vad oricum ca esti prost si arogant! Deci poti sa mori din partea mea.Te pup!

| Jeezy a răspuns (pentru vladxone):

Nu ma pupa gayulelaughing)... Ti-am zis ca daca vrei intr-un oras mare NY/LA/ATL etc trebuie sa lucrezi serios ca sa iti platesti chiria.un coleg platea 125$/week si nu era tocmai ok. timp de vizita iti alegi tu cat vrei sa stai dupa 30 septembrie, distractia depinde de tinelaughing)iar atmosfera e chiar faina.

| Dan2991 a răspuns:

Work andTravel un program foarte buna, pentru a avea parte de week-end-uri frumoase. Te ajuta foarte mult sa inveti engleza. Insa nu e un program de facut bani. Trebuie sa fii foarte ......ca sa stringi bani. Jobul de acolo te ajuta sa-ti recuperi investitile din program, si sa mai faci ceva bani ca sa te distrezi acolo. Atit. Sper ca am oferit toate detaliile. Ms /Funda.