| alexsaxx2323 a întrebat:

Accesarea banilor europeni este posibila pentru construirea unei pensiuni?
Avand in vedere ca in aceea zona nu este apa,curent, canalizare?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă vii cu un plan fezabil, care să cuprindă pe lângă planul de afaceri și rezolvarea acestor neajunsuri, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Dar sa stii ca nu iti da bani pentru absolut tot ce trebuie construit, plan etc. Ti se va da numai 75 % din cei 5000 de eur sau cat da. Dupa ce demostrezi ca ai profit si afacerea merge bine, iti da si restul.
Cum zicea si userul de mai sus, iti trebuie un plan fezabil. Planul este mai intai studiat cu atentie. Mai esti studiat si tu, daca aia experienta, ai cu ce continua pana la terminarea acelei pensiuni, ti se acorda, dar daca nu....nu ti se mai acorda.