| alexsaxx2323 a întrebat:

Buna
Pentru accesarea banilor europeni si pentru infiintarea unei firma, este nevoie ca eu sa am vreo calificare sau diploma bacalaureat?
multumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai nevoie sa ai 18 ani impliniti, fara cazier, iar firma sa fie deja infiintata si sa aiba toate certificarile de functionare aprobate.
Mai trebuie un proiect amanuntit cu ceea ce doresti sa faci, pentru a primii fonduri europene.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Patronul firmei nu trebuie neaparat sa lucreze in firma sa, deci n-are nevoie nici de scoala.
Poate sa lucreze banii in locul lui.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu, e suficient sa stii sa semnezi unde scrie - Semnatura patron.