| matrix100 a întrebat:

Acum vreo 10-15 ani m-am angajat pe o perioada de timp scurta la o firma care era ceva de genul cresteai eroi in diferite jocuri populare, practic munca consta numai in joaca unor jocuri pe pc, ei vindeau eroii respectivi in strainatate astfel eu incasam un salariu, firma castiga si ea si totul mergea bine. Oare acum dupa multi ani de zile se mai poate castiga bani din chestia asta? Cine stie poate ne ajuta cu niste info. multumesc

1 răspuns:
| VanesaParadis a răspuns:

Daca afli ceva te rog zi-mi si mie, si eu as vrea vreun post in domeniul asta.