| christall a întrebat:

Ai 50 de bani. In ce-i poti investi ca sa castigi cel putin un ban in plus?

Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

Atata ii un plic de cafea. Il torni intr'o cana, pui apa si dai cu 1 leu cafa. 50 bani in + )))

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

50 de bani, ma faci sa rid, ce valoare au 50 de bani? Il poti lăsa șpagă tips la magazin, nu îi poti investii in nimic, nici macar o pîine numai cumperi cu 50 de bani.

| Catrice a răspuns:

O coala de hârtie și poate un creion sh pe care sa scrie 'am10 frați, 20 copii, familie cu covid etc etc dați-mi și mie un ban'

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Intr-un creion cu care poti desena ceva apoi sa-ti vinzi creatia xd