| vipande11 a întrebat:

Ajutor caut loc de munca in jud cluj preferabil dej gherla cluj-napoca crying

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sa sti ca vei gasi aici sigurhappyAi ales si perioada potrivita, cine crezi ca te angajaza pe tine acum in decembrie? Poate sa ai sanse la un supermarket sau sa te resemnezi cu gandul ca vei gasi pe la sfarsitul luni februarie!

| vipande11 explică (pentru ROB3RT89):

Dapi acum am ramas fara loc de munca si unde am lucrat am luat m.u.e si de acea imi caut loc de munca

| ROB3RT89 a răspuns (pentru vipande11):

Prietene iti zic ca e aproape imposibil sa gasesti in periodata asta, cu exceptia spatilor comerciale! Inaine sa te angajezi uita-te bine la patron si la ce semnezi, asta nu mai adugi o "teapa" la colectie! Succes

| vipande11 explică (pentru ROB3RT89):

Am lucrat la asa zis un foarte bun prieten ce lucru de mult si faceam tot pe cont propriu si lucram numai vara ca ne descuram fb si pe iarna cu bani ce i faceam si acum mi-a dat o teapa pe 5 lunitongue)laughinglaughing pai am lucrat si la unicarm 6 luni tongue m-am gandit la un market big grin

| ROB3RT89 a răspuns (pentru vipande11):

Angajaza-te undeva unde poti sa te ridici si merita sa faci si o cariera, asta sa fie ceva bun pe viitor! Marketurile, firmele mai mici iti fac contract pe 3-6 luni si apoi iti fac cu mana! Inainte sa te angajezi, gandeste-te de 2xhappy

| EcstasyW a răspuns:

Http://www.ejobs.ro de aici