| elvira23 a întrebat:

Ajutor.spuneti-mi si mie o metoda rapida de facut bani ...muncesc pe 8 milioane dar nu imi ajung pentru toate cheltuielile care sunt pe luna! serios vorbesc nu vreau glume proaste

Răspuns Câştigător
| razvitzi a răspuns:

Videochat happy

6 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna nu stiu in ce ocalitate te aflii, dar la impartit pliante in Buuresti poti sa castigi pana la 10 lei pe ora ( minim este 5). Apoi alte activitati de facut rapid bani sunt cele de servicii directe si aici ma refer la ospatarita si altele.
Daca cauti un alt loc de munca si altele nu te pot orienta fara sa cunosc studiile.
O zi placuta,

| costan a răspuns:

Castig rapid nu exista in viata reala si nici in mediul online, asa ca, daca ai ceva timp liber dupa orele de program incearca sa vezi daca de aici poti castiga cate ceva: http://www.bani-net-azi.ro/

| RoyalLuxury a răspuns:

Daca stii si iti place sa scrii la Pc, iti ofer eu un Part Time in care tot ceea ce ai de facut este sa dactilografiezi contracte sau /si diferite scrieri. Daca te intereseaza, lasa-mi o modalitate de contact.

| RoyalLuxury a răspuns:

Ca sa va dati si voi seama, Videochat raspuns castigator. Ramane sa ne uitam dupa tine pe LiveJasmin, ImLive, CamContacts...

| blackrum a răspuns:

Videochatwinking