| Flinn a întrebat:

Am 14 ani si m-am gandit sa-mi fac un magazin online, dar nu stiu ce sa vand. Dati-mi idei va rog!
P. S: de preferat sa fie facute de mine, sau sa fac rost usor de ele!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca ai talent la ceva sau/si vreo sora/frate sa te ajutefa-ti un magazin de obiecte home made, manual...

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Iar ca site unde sa-ti faci magazinul online, incearca www.ucoz.ro. Ei iti ofera gratis gazduire, domeniu, trafic nelimitat, spatiu pe disc, teme iar modulul pentru magazin online costa doar 1.99$/luna!

Succes!

| tauretee a răspuns:

Vinde daca ai wii sau ps2-3-psp xbox 360 la mana a 2 a jocuri ca assassin creed 2 astea care sunt greu de gasit bafta

| Vögeln a răspuns:

Hands Made. Găsești tutoriale pe youtube și sunt accesibile oricuiwinking.
fundita? kiss

| killmesoftly a răspuns:

Poti sa vinzi si haine pe care tu nu le mai porti, bijuterii facute din plastilina care se intareste(fino)Intra si u si vezi alte bloguri ce vinde lumea:*fundita?big grin

| BNSAV a răspuns:

Suluri de hartie igienica