| rebeca21 a întrebat:

as vrea sa vand si eu bratari ale prieteniei...dar nu prea am succes la clienti(le vand la 3 lei una ) va rog sa ma ajutati si pe mine. dati-mi idei cum as putea face rost de clienti.as vrea sa le vand pe internet dar nu vreau sa-mi fac cont pentru a primi banii

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Pai fa si tu un anunt pe Okazii arati poze cu bratari pret si iti pui idu de mess sau un nr de telefon in caz ca vrea cineva sa cumpere eu am facut 1 anunt ca vand telefon si am vandut un telefon cu 400 lei

| GreenEyed a răspuns:

Poti sa le vinzi prin scoala.Pentru reclama, ofera bratari prietenelor tale si prietenii lor vor veni sa cumpere dupa ce afla ce si cum.