| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Am 17 ani. Si as vrea sa muncesc decent undeva unde nu e foarte greu si s-ar castiga binisor. Ce meserie ar fi? Pe timp de vara.

5 răspunsuri:
| Camiiimm a răspuns:

Ai putea sa te faci reprezentant la Oriflame Cosmetics. poti sa castigi banuti frumosi din aceasta afacere, deoarece comisionul este cuprins intre 23%-40% si porneste de la valoarea de 50 lei pret pe catalog.
23% comision la valori cuprinse intre 50-249.99 lei[pret pe catalog]
30% comision la valori cuprinse intre 250-499.99 lei[pret pe catalog]
40% comision pentru orice valoare care depaseste 500 lei.
Singura conditie este sa ai minim 16 ani, iar parintii tai sa fie de acord ca tu sa devi reprezentant. Daca vrei sa te inscrii da add la id'ul de mess: m.camiii@yahoo.com

| tusha a răspuns:

Undeva in afara romaniei...si in cazut tau s-ar numi job nu meserie...k aia e altceva.:*

| Metaloco a răspuns:

Ori barmaneritza ori chelnaritza castigi bine mai ales din ciubuc

| N1m3n1 a răspuns:

Barmanerita

| fly4love a răspuns:

Adica putin si mult! ceva de birouri! k altceva nu stiu sa iti recomand! "putin si mult"= munca putina si bani multi!