| WapSter a întrebat:

Am 18 ani, sunt baiat, stau in Bucuresti si vreau sa-mi gasesc un serviciu pe vara.Ma poate ajuta cineva. Macar cu o idee, dar nu as fi impotriva daca imi dati vreun link/nr tel, sau imi ziceti cum sa fac legatura cu cineva care mar angaja.ms de ajutor

3 răspunsuri:
| AlexTudorache a răspuns:

Salut! un ''job'' pentru durata verii ai putea gasi la un bar, sau ai putea impartii pliante pentru diverse firme pentru care nu ai nevoie de angajare.
Asta daca nu iti doresti o slujba stabila...

| WapSter explică (pentru AlexTudorache):

Da dar cum as putea sa gasesc acele firme sau acele baruri care m-ar angaja?