| simo80 a întrebat:

Am 500 euro pe care i-am recuperat si mi se par dubiosi cum stiu daca sunt falsi? aparatele bancilor imi arata sau vine politia? sa cer la cineva de la un schimb valutar sa-mi-o verifice mi frica

4 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Mergi linistit la o banca, le zici ca i-ai primit de la cineva si nu esti sigur daca sunt reali. Nu are ce sa ti se intample rau daca faci asa.

| valentingb a răspuns:

Mergi la o banca, la schimb valutar poate is reali si ti-i schimba cu falsihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la banca, si spune-le ca ai dori sa verifici banii daca sunt adevarati. Daca doresti sa-i schimbi in lei, oricum banca o sa-i verifice automat daca sunt falsi sau nu.

| faaalyoana a răspuns:

De unde i-ai recuperat de la hoti?laughing
Eu zic sa-i donezi, asa vei afla daca sunt reali...si vi cere despagubiri.