| maimutza118932 a întrebat:

Am 55 EURO pe contul meu PayPal si doresc sa ii transfer pe contul bancar si sa ii retrag, adica sa am 55 EURO cash dar am inteles ca potii sa face asta doar daca esti din SUA.Este adevarat.
Va rog spuneti-mi daca poti face asta numai din SUA sau cum pot scoate bani cash?

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| VD_1321 a răspuns:

Vei scoate numai 50-53 de euro pentru ca paypalul ea un comision de 2 euro

| alexandra63 a răspuns:

Eu zic sa vb cu cineva si sa-i trimit 55 euro pe telefon sau pe diverse chestii si el sa it dea banii cash

| maimutza118932 explică:

Deci pot sa trasnfer bani de pe PayPal pe contul bancar fara probleme sau ii pot folosi sa cumpar diverse chestii de pe internet?