| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Am amigdalitele super inflamate.nu pot nici sa inghit.mooor de durere si iau si antibiotic. si degeaba. ce sa fac sa scap mai repede de aceasta povara.credeti-maaa.mi e foarte raucrying

2 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Asteapta cam 3 zile de antibiotic si iti vei mai reveni, adica vei putea inghitii.Tot e ceva, ce sa iti fac:daca ai mancat inghetata toata varahappy

| Catallina a răspuns:

Daaa, antibiotice. O sa iti treaca...incearca sa sugi bobo din alea super mentolate ca sa iti amorteasca putin din durere, dar...alte metode nu prea sunt.Si eu sufeream de amigdale si stiu cat de aiurea este.sad Sa te faci repede cat mai bine!