| 1Q a întrebat:

Am auzit la stiri la televizor ca trei din 18 banci mai au fonduri pentru prima casa, care sunt acele trei banci?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

1) Alpha Bank, 2) Creditcoop, 3)Banca Românească, 4) Banca Transilvania, 5) Banc Post, 6) Banck Leumi, 7) Bcr, 8) brd, 9) cec banck, 10) credit agricole banck, 11)Garanti banck, 12) ing, 13) intesa sanpaolo banc, 14) marfin bank, 15) otp banck, 16) unicredit banck, 17) raifaisen banck, 18 piraeus banck