| anonim_4396 a întrebat:

Am card BRD. Daca scot bani de pe card de la un bancomat BRD, mi se opreste comision? Daca da, cat?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

BRD iti ia comision si cind respiri. Daca poti, fugi de la hotii astia cit mai repede. Ca o paranteza, ca tot zicea summertime de interogare, mai recent la BRD au crescut comisionul ala la incredibila suma de 2.5 RON. Cretinii!

4 răspunsuri:
| summertime a răspuns:

Da, iti ia comision dar cred ca doar daca apesi '' Interogare sold''. Orcum, daca iti ia comision sau nu si cat iti ia este scris in contract, stii tu, foile alea pe care le-ai completat si semnat cand ti-ai facut cardul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai un card, inseamna ca ai un contract cu banca, in care sunt stipulate toate comisioanele care se percep pentru diferite operatiuni!

| 1libercugetator1 a răspuns:

0,05 % bancomat

| Red4Ever a răspuns:

Astia de la BRD sunt hoti!