| Iustin_7241 a întrebat:

Am dat comanda pe net la o pereche de ghete de fotbal si un sort si au sosit coletele si nu am bani sa le patesc. Ma sanctioneaza daca nu ma duc sa le ridic?

Răspuns Câştigător
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nulaughing
O sa iti mai vina un aviz de la posta sa ridici coletul iar dupa aia se va intoarce la expeditor (la cel care ti le'a trimis) big grin

5 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Salut! Si eu am cumparat odata un BMX si nu am fost in oras cand am primit-o si am ridicat-o dupa o saptamana. Tin minte ca m-a pus sa platesc : " costul tinerii bagajului " sau ceva asemanator happy. Oricum, nu platesti peste 10 RON intr-o luna happy

| DelphhiN a răspuns:

Dupa 3 zile te sanctioneaza.la fiecare zi se adauga 50de bani.la plata. taxa de magazinaj

| CurcubeulColorat a răspuns:

Iti adauga cei de la posta o taxa de 1 leu sau chiar mai putin de 1 leu / zi dar dupa 3 zile de la sosirea coletului la posta.Mai bine uita-te pe avizul postal si vezi dupa cate zile.

| Isa a răspuns:

Nu te sanctioneaza nimeni doar ca coletele vor fi trimise inapoi la expeditor

| Iustin_7241 explică:

Astept raspuns urgent. Dau funda!