| Love24Love a întrebat:

Buna as dori sa aflu cum se mareste o pereche de ghete de fotbal... ce metode sunt?

6 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

Pai sa le poarte cineva caruia ii vin fix..si sa stea putin in ele sa se mai lase. daca ar fi din piele oricum s-ar lasa.

| NevastuicAaA a răspuns:

Adica? Sunt reglabile? laughing
Nu ai ce sa le faci. Daca te strang tare...vindele.Poti sa incercila cizmarie.Dar putin probabil sa te ajute, pentru ca nu sunt facute dintr-un material care sa se intinda tare.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, te-ai puta duce la o cizmărie şi sigur s-ar putea face ceva dacă nu cumpără altă pereche mult mai bună.
O seară frumoasă!

| foxsilver a răspuns:

Daca sunt din piele, toarna putin spirt in ele si poarta-le imediat.In maxim 2 zile se vor largi. Dar daca nu sunt din piele, nu sunt sanse sa se mareasca.

| GGUESS a răspuns:

Nu cred sa aiba vreo metoda!

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Nu se maresc!