| nickname97 a întrebat:

Am descoperit acum cateva zile un site care promitea lucruri mari, din curiozitate si plictiseala am zis sa il incerc. Acest site este unu pe baza de referali si din care moneda jocului se poate converti in euro pe care ii poti retrage din cont cand vrei. Nici eu nu am crezut la inceput dar am vazut plati, am vorbit cu playeri si m-a convins. Site-ul este acesta http://www.marketglory.com/strategygame/toghy97. Este un joc in care tu trebuie sa iti alegi propria "tactica" sa zice. E mult de explicat de aceea voi lasa aici si un tutorial din care veti putea invata chestiile de baza! http://marketglory-ghid.blogspot.ro/.

7 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Asa...si?

| BBJHHRUGs a răspuns:

E clar ca e teapa, player-ii cu care ai vorbit poate fi chiar administratorul site-ului su boti. Orice joc online care iti cere bani e vrajeala.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyName a răspuns:

Dar care e intrebarea?

| KodrutZ a răspuns (pentru CrazyName):

Cit de idiot poate fi un om ca nickname97? Aceasta e intrebarea. Retorica, dealtfel.

| doorynn112 a răspuns:

Daca tot jucati jocuri de strategie de ce sa nu fiti platiti pentru asta.
spam. spam este un
joc de strategie

, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este un
joc de browser online

, prin urmare nu trebuie sa va instalati niciun program suplimentar pentru a juca. Este unul dintre putinele
jocuri de business

in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Fiind un
joc de simulare

, va ofera posibilitatea de a lupta, de a munci, de a deschide companii si de a porni razboaie. Este un joc foarte complex si cu cat jucati mai mult, cu atat veti avea mai multe optiuni pentru dezvoltarea personala.

http://www.marketglory.com/strategygame/doorynn112

Atentie sa nu credeti ca veti castiga bani multi peste noapte.

| doorynn112 a răspuns:

Daca nu credeti in marketglory incercati prizee.com
Este un site frantuzesc care te plateste doar sa joci.
Se acorda nu numai premii in bani ci si cadouri(telefoane, laptopuri)acuma depinde si de cate puncte acumulate ai.