| saiukarra a întrebat:

Am facut un site, dar nu inteleg de ce nu se poate loga nimeni la el, nici macar cu invitatie? sunt novice, astept un sfat.multumesc

2 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Sa se logheze unde?
In propiul tau CPanel? Nu ai vrea. E un site obisnuit sau ai facut un site de membership?
Daca e un site facut pe o platforma gratuita(wordpress, blogger, webs, squidoo, hubpages) atuci utilizatorul ar trebui sa se inregistreze prima data la ei, in cazulin care ai facut un site de membership revizuieste scriptul.
Succes

| Andrreeubehs a răspuns:

Nu se pot logawinking daca nu este site officialhappy. Deci nu ai cum! Fundita love struck thx