| emmssss a întrebat:

Mi-am facut recent un blog si vreau sa-mi spuneti ce parere aveti despre el, si daca se poate un sfat.Multumesc! http://glamour-vanille.blogspot.com/

4 răspunsuri:
| pTheodora a răspuns:

Mie chiar imi place foarte mult site-ul, nu am ce sfat sa-ti dau ca te descurci de minune! Bv! Ti-am lasat si un comentariu!

| Cornulets a răspuns:

Hmm.e foarte dragut:* doar ca e prea mult roz:d dar asta e treaba ta daca iti place:*.Si la "30 de lucruri despre mine" ai spus ca parerea celorlalti e egal cu zero, atunci de ce ne mai intrebi pe noi ce parare avem in legatura cu blogul? Nu t intreb cu rautate:o. Pupici:*

| laryyssaa a răspuns:

Sfatul meu este ca trebuie sa acorzi mai multa atentie ortografiei...mai ales la lucrurile despre tine

| emmssss explică:

Cornulets :* am zis ca nu ma intereseaza ce cred altii despre mine sau ce vorbesc despre mine. La blog am cerut o simpla parere... daca e frumos sau nu.:*