| Sticket a întrebat:

Am incercat cu un card visa si nu mi-a mers sa fac plata la un lucru asa ca m-am gandit sa o fac prin paypal dar nu stiu cum functioneaza, de ex eu pot sa cumpar niste puncte paypal de la magazin si apoi sa-mi incarc contul pay-pal cu bani exact ca si atunci cand incarc credit pe telefon? P.S scuze categoria.

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Nu, nu poti, cel putin nu in mod direct. Poti incarca contul cu un credit card, sau cu un cont bancar. Asta in America, in Romania nu stiu exact cum ai face.