| Ioan489 a întrebat:

Am incercat sa adaug 2 carduri in contul meu de paypal, dar imi da eroare la amandoua ( carduri de debit : maestro si visa electron ). La primul mi-a dat eroare la codul ala lung ( nu stiu de ce ), si la al doilea mi-a zis ca e ceva ineregula ( ceva de genu ).

Care este problema? Sa incerc sa-mi fac un card cu administratie online? Dar de care?

1 răspuns:
| vanzarics16 a răspuns:

Pai la ala cu codul ti-a dat eroare pentru ca la-i scris gresit..singura explicatie.