| alexRE a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta de doua ori,dar as mai vrea cateva raspunsuri.
Sunt dispuse firmele sa ofere studentilor date/informatii in cazul in care acestia le solicita pentru o lucrare de licenta/proiect?
(ex:Altex,Domo)

(anul III, marketing-lucrare de licenta:"promovarea vanzarilor la firma...")

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Depinde ce informatii, informatiile despre clienti sunt private

Răspuns utilizator avertizat
| thalyslly a răspuns:

Aia da
daca managerul/sau patronul este de acord trebuie sa vb cu el