| FoxyRoxyF a întrebat:

Am mare nevoie de parerile voastre, am aplicat la un job, consilier vanzari in Londra, am avut interviu pe skype, e vorba de promovare cosmetice, ideea e ca vreau neaparat sa ajung in Londra, dar merita sa stau 12 ore pe zi, 6zile pe saptamana, despartirea de familie, salariu relativ prost. Ati auzit de astfel de job-uri? mie mi se pare ca in acest job e ceva cam rau, vreau sa ma conving.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca zici dinainte de a pleca "relativ prost" atunci e clar. Ai idee cit de scumpa e Londra, nu?