| Alex12Gabi a întrebat:

Am nevoie de codul iban pentru a transfera balanta de pe paypal in cardul meu bt?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contul paypal nu poate transfera nimic, daca tu nu ai introdus detaliile bancare complete in paypal si ei nu te-au verificat corect si complet.
Cardul tau de BT este legat de un cont bancar, cu nume, prenume, adresa, cont iban samd.
Deci toate acele detalii ale contului bancar trebuiau introduse in contul paypal cand l-ai facut, fiindca ei trebuiau s ate verifice bancar ca sa iti poti folosi contul paypal.

| VoidEternal a răspuns:

Normal. Ibanul e numarul contului.

| DrMihailoviciS a răspuns:

Da, ai nevoie de iban, doar asa poti transfera!