| Desembra133 a întrebat:

Ca sa imi transfer banii de pe paypal pe cardul de debit imi trebuie un cod de 4 cifre (pentru a confirma ca e cardul meu) ca sa imi maresc limita si sa ii pot transfera pe toti, spunandu-mi ca gasesc codul undeva la statement, dar habar n-am unde sa il caut. Aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca ai internet banking poti vizualiza codul respectiv in dreptul tranzactiei cu PayPal. Daca nu ai trebuie sa mergi la banca si sa ceri un extras de cont pe hartie.

| Desembra133 explică (pentru andreia67):

Am baking bcr 24, nu cred ca e bun..nu merge daxa sun la visa sau ceva?

| andreia67 a răspuns (pentru Desembra133):

BCR 24 asta e internet banking sau prin telefon? Ca daca e internet banking te uiti in lista de tranzactii si in dreptul tranzactiei cu PayPal o sa gasesti codul ala de 4 cifre.