| SerbanElyan a întrebat:

Am nevoie de un site cu ajutorul caruia sa fac un site pentru afacerea mea. Am vazut "afacereataonline.ro" dar inca nu am incercat. Imi puteti spune ce credeti despre acest site? Presupun ca este cu ".ro". Eu as dori un site cu care sa creez un site cu ".com". Daca imi dati o solutie cu un site cu o interfata simpla ar fi genial. Multumesc anticipat. happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Domeniu cu.com gratis nu gasesti, trebuie sa il cumperi. Singura varianta este sa iti iei un subdomeniu gratuit gen "subdomeniulTau.ucoz.com"

| SerbanElyan explică (pentru suntserios):

Asa stiu si eu despre ".blogger.com" dar vreau sa stiu cat mai multe variante in cazul asta. big grin

| Brotacelul a răspuns:

Eu nu-ti recomand deloc afacereataonline... Daca vrei sa ai parte de lipsa de profesionalism, du-te la ei :)
Recomand www.ucoz.ro - e gratuit si in plus au si o aplicatie care isi ofera gratuit si un domeniu.com daca strangi un anumit numar de like-uri. Uite aici detalii: http://forum.ucoz.ro/forum/28-1237-1

| c0rtez a răspuns:

Cumparati domeniu de la blogger.com sau wordpress.com sunt cele mai simple

| SerbanElyan explică (pentru c0rtez):

Am vazut wordpress si blogger. As dori un site gratuit. De aceea am dat ca exemplu "afacereataonline.ro".

| c0rL a răspuns:

Domeniul ".com" nu ai sanse sa-l gasesti gratis.