| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Ce parere aveti de logo-ul de la poza mea de profil? Este potrivit pentru o productie muzicala?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Este prea simplistic.
Dar uneori lucrurile simple prind cel mai bine la public.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Imi aduce aminte de greutatile de la haltere big grin
Ar trebui sa arate ceva mai "muzical", mai intuitiv.
Se poate combina si cu numele productiei...

| Dismally a răspuns:

Cred ca acea linie din mijloc nu prea se potriveste, ar trebui sa il mai modifici putin.

| Pabibabum09 a răspuns:

Buna! In opinia mea, aceasta fotografie exprima undele sonore produse de sunetele muzicale. Deci, da, se potriveste! happy

| endizaw a răspuns:

Daca e o productie muzicala cu scop sa fie populata, nu. E foarte simplu, sunt doar niste dungi care arata ceva muzical. De ce n-ai incerca sa pui dungile alea + un nume peste el? Ma poti contacta pe Skype: mario.ionut2 si cand sunt disponibil te pot ajuta. O zi buna!

| Andreisorescu a răspuns:

Nu prea :/