| Paix a întrebat:

Am nevoie urgent de meditatii la lb. engleza!
Pentru examenele la academie care le voi sustine in toamna!
Sunt din Jud.Tmis Loc. Lugoj NR.tel: 0730797242

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Mai bine ai incerca sa cauti un profesor meditator pe la scolile si liceele din orasul tau, nicidecum aici pe TPU. Iar acel numar de telefon iti zic eu ca nu sta bine deloc acolo. Sunt multi prosti pe acest site.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Te-ai gandit mult sa lasi nr de tel?

| blAster85 a răspuns:

Te-ai cam grabit cu numarul ala de telefon sterge-l de acol, se pot face multe. daca e vreun profesor meditator te va contacta pe privat si iti dai apoi numarul.fi mai atent/a.

| Paix explică:

Mda, multumesc pentru sfaturi, prostesc din partea mea cu nr.
O zi vuna sa aveti!