| LaMiștoq a întrebat:

Salut, exista vreo academie militara unde se dau examenele la limba romana, limba engleza si istorie? Daca da, la ce academie pot da? Eu stiam ca la UNAp sunt cateva locuri.

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Asta nu era pentru poliție?
Știu că academia tehnică militară avea mate, fizică și engleză

| LaMiștoq explică (pentru zurick):

Daca te referi la UNAp, nu, nu este de politie. Asa stiu si eu de ATM

| mihaela000ela a răspuns:

Academia Tehnica Militara Ferdinand I- consultati site-ul lor

| LaMiștoq explică (pentru mihaela000ela):

La ATM am auzit ca se da admiterea din mate, fizica, engleza si ceva de informatica.

| mihaela000ela a răspuns (pentru LaMiștoq):

Consultati site-ul si veti descoperi facultatile care au in programa aceste materii