| MissExtasy95 a întrebat:

Am nevoie urgenta de site-uri cu oferte pentru locuri de munca in Ploiesti! De preferat in cafenele restaurante etc. Cel mai bun raspuns primeste funda. URGENT!

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cel mai practic este sa mergi si sa discuti direct cu seful.stiu ca nu e prea comod, dar daca vrei cu adevarat sa muncesti, trebuie putin efort.

| stroedaniel13 a răspuns:

Buna,

Daca inca nu ti-ai gasit de munca poti lucra si online. Doar cauta site-uri cu oferte de munca de genul www.munca-la-domiciliu.com

Apoi iti alegi ce anume vrei sa faci in final incepi sa lucrezi.

| Rebelshy a răspuns:

Incearca pe http://www.bestjobs.ro/ Te inregistrezi, iti faci un CV si cauti loc de munca in orasul si domeniul dorit. Bafta!