| Snoke a întrebat:

Am numai 12 ani.si am nevoie de cateva componente la PC, doar un Hard-Disk. deocamdata. Si. nu sunt intr-o situatie financiara prea buna, stiti cumva cum as putea face bani? O slujba de copii de 12 ani? laughing Ceva de calculatoare poate, ma pricep la PC-uri.

Răspuns Câştigător
| Dragotta a răspuns:

Ba da poti face bani du-te la un magazin de telefoane gen vodafoane si spune-le ca vrei sa imparti pliante.Fii atent nu te plateste pe cat imparti ci pe cat stai.La mina in oras este 5 lei pe ora nu stiu cat e la tine noroc

11 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

La 12 ani nu ai voie sa muncesti. Cel putin asa zice legea. Roaga rudele sa iti de-a bani. Plus ca nu cred ca te-ar lua cineva in serios. Pare rau dar mai bine strange la pusculita, mai pacaleste parintii.

| Baton a răspuns:

Stai linistita in ceea ce priveste munca.
la varsta ta nu ai sanse sa te angajeze nimeni.
incearca la parinti sa ii rogi sa te ajute cu hdd-ul de care ai nevoie.
succes!

| Dragotta a răspuns:

Lol

| Dragotta a răspuns:

Da merge cu pliante doar ca nu se fac reclame la asa ceva ca nu e un loc de munca ca nu ai voie sa muncesti practicd tu "ajuti" faci reclama si te va plati cum crezi ca mi-am facut eu rost de unde ati hd 5770?

| Dragotta a răspuns:

Mult noroc

| alexandrey a răspuns:

Alocatie

| wraithdesigner a răspuns:

Parinti, Pariuri sportive, aparate, bisnisuri cu telefoane, barbut la coltu blocului, desii esti cam mic pentru toate astea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca strangi cate 2 lei in fiecare zi in 2 luni reusesti sa strangi bani pentru un hard de 250 GB

| Snoke explică:

Multe raspunsuri bune.

Alocatia.mai platesc si eu net'u big grin

Dar.de acum strang alocatia frumos Pac-Pac laughing Mai strang banii de pachet si uite HDD-u! Multumesc toata lumea.

| Snoke explică:

Chiar merge cu.pliantele? Adica.Nu stiu, nu am auzit asa ceva rolling eyes

Poate.nu am auzit in locul potrivit.

| Snoke explică:

Super tare frate! O sa vad ce pot face laughing