| Paulescu_Alexandru_1996 a întrebat:

Am o comanda la fan courier si ma intreb ce se intampla daca nu ii raspund la telefon? vine cu comanda la usa mea?(bloc)

6 răspunsuri:
| HeadGeneral a răspuns:

Daca nu răspunzi vine la ușa ta și bate la ușă daca nici acolo nu răspunzi pleacă

| Sfanthul a răspuns:

Normal asa ar trebui, sa vina la usa ta! esti constient ca cel care ti-a pus coletul plateste transportul tur-retur?

| marianflorinn a răspuns:

O sa sune la usa si daca nu raspunzi il vor duce la depozitul fan curier

| Laiyla a răspuns:

Daca nu raspunzi si ai sediu in orasul tau ti-l lasa acolo si te anunta. Daca nu ai sediu, il returneaza sau incearca mai tarziu, depinde. Sunt unii care incearca livrarea de doua ori, altii doar o data. Din respect, eu zic sa raspunzi si sa ridici coletul din moment ce ai fost de acord sa ti-l trimita. Expeditorul va plati in jur de 30 lei daca nu-l ridici, pe degeaba.

| Antonio_Antonio_1981_g4KB a răspuns:

Atat timp cat ai adresa sunt obligatii sa vina la usa ta, daca nu o sa fie returnat la depozitul lor happy

| Mădă_Mădălin_1998_LIyu a răspuns:

Nu o să îți vina la ușa ta te vor suna dar daca nu răspunzi pleacă!