| anonim_4396 a întrebat:

Am o diplomă in agricultură ce mă atestă ca tehnician agricol, as dori să imi găsesc de muncă în străinătate, la sere, sau la oricare munca in agricultură, aveţi ceva sfaturi? Ştiiti cum aş putea să îmi găsesc de muncă în acest domeniu fară să îmi iau ţeapă?

5 răspunsuri:
| TheHell a răspuns:

Da mai intai plc in strainatate si dupa aia m-ai vb

| anonim_4396 explică (pentru TheHell):

Daca nu ai nici un sfat de dat, te rog nu mai comenta aiurea.
Multumesc anticipat. Dumneyeu sa te binecuvinteze! happy

| TheHell a răspuns (pentru anonim_4396):

Tata daca ai vrea sa ma asculti as vrea sa fac o dedicatie si anume asculta {nane mars} e pentru tine si sa sugi pl de ziua ta e tot asa

| anonim_4396 explică (pentru TheHell):

Dumnezeu sa-ti lumineze lumea, copile!
Te imbratisez cu iubirea Domnului Iisus! happy