| AlexandrulS a întrebat:

Am o intrebare legata de un transfer bancar. Trebuie sa dau datele unei firme pentru a efectua plata catre mine si pe langa iban nume. etc trebuie sa scriu ceva si la ramura. Ce inseamna acea ramura la ce se refera si ce trebuie sa scriu acolo? Are cineva idee?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca este vorba de domeniul in care lucrezi. Nu cred ca este obligatoriu acel punct. Ia legatura cu firma respectiva. Oricum pe ordinul de plata nu este specificat asa ceva si deci nu vad la ce le trebuie!