| pixel96 a întrebat:

unde pot gasi un site unde sa imi fac publicitate la un link? sau unde pot sa fac schimb de voturi ca eu nu gasesc nicaieri

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Uite aici poti sa-ti promovezi link-ul 30 zile gratis, dupa care poti negocia un pret pentru un an de zile: http://anunturidambovita.blogspot.ro

| vatco a răspuns:

Daca vrei contracost gasesti destule.ce fel de publicitate vrei? on-page. poti sa iti faci cont pe google adwords si sa iti alegi cea mai buna metoda de promovare.

| pixel96 explică (pentru vatco):

Am vrut sa iti trimit mesaj pe privat dar nu ma lasa

| vatco a răspuns (pentru pixel96):

Daca vrei sa vorbim mai multe da-mi add pe messenger. id-ul esteoctacarlescu