| StefCris a întrebat:

Am pierdut cardul de bonuri de la Edenred al bunicului meu. A fost blocat si trebuie sa mearga maine la serviciu sa vorbeasca cu angajatorul sa ii dea unul nou. Suma pe care o aveam pe card ii va ramane?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Da. Rămâne suma pe care o avea valabilă în momentul blocării cardului vechi.

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

"Dacă ai pierdut cardul sau, din orice motiv, nu funcţionează, adresează-te emitentului. Poţi lua legătura cu acesta fie apelând serviciul de Asistență Clienți, fie utilizând aplicația mobilă a emitentului. Din momentul în care ai declarat pierderea, durează maximum 60 de zile până când un nou card va fi emis şi va ajunge la sediul emitentului.[...]Poţi semnala pierderea sau nefuncţionarea cardului la următoarele numere de telefon:021 301 33 03"

Sursa:https://m.dcnews.ro/......90650.html

Cat despre bani, ar trebui sa rămână
Bafta!