| MaRyuSsS a întrebat:

Am pierdut factura Rom...m. Daca o scot la imprimanta si ma duc sa o platesc undeva unde trebuie sa o scaneze( codul de bare) o sa fie primita? Iar daca nu trebuie un format aparte pentru pagina? Iar daca nu, la posta este primita asa?

4 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Mai bine ai suna la ei sa le explici ca cica : Nu ai primit sau ceva de gen si sa iti dea altahappy Si varianta ta cred ca e buna doar la posta.

| MEIALI a răspuns:

Mai bine ai suna la ei sa le explici

| Mc_Ezo_1994 a răspuns:

Te poti duce la posta cu buletinu care ai contrat cu ei si le spui pur si simplu ca ai pierdut factura si le spui ca o platesti fara ca ei au buletinu si gasesc pe calculator factura ta happy