| marcelu a întrebat:

M-am dus cu codul abonat la posta si la un magazin Telekom Romania sa-mi platesc "factura" pentru serviciu de internet fix si ei mi-au spus ca nu pot sa platesc fara "factura".Eu acasa nu am primit nici-o factura decat pe telefon in format electronic.De unde obtin eu "factura asta" sa-mi pot plati internetul?
Multumesc anticipat daca stie cineva!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa scoti factura la o imprimanta.
Ma mira ca la punctele de lucru Telekom n-o poti plati, acolo ar trebui s-o aiba si ei in format electronic, la inceput asa plateam si eu factura Orange, fara sa duc factura letrica.

| gregoire a răspuns:

Nu trebuie neaparat factura. Eu niciodata nu ma duc cu factura. Zic doar cnp-ul contractantului si ei gasesc in sistem. Acum depinde de cine este la ghiseu...