| Baciu_Ciprian_1972 a întrebat:

Am pierdut un bilet câștigător la pariuri, dar am o poză clară cu biletul întreg, cu codul de bare cu tot. Mai pof face ceva?

Răspuns Câştigător
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Nup. Daca nu ai biletul degeaba ai poza. Imi pare rau de ce ti s-a intamplat. Poate o sa gasesti biletul! Bafta

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti sa tii poza ca amintire si avertisment.
Alta data sa ai mai mare grija!

Unica ta sansa e sa-ti gasesti biletul la timp.

| cristi202 a răspuns:

In era Photoshopului vrei ca o poza sa fie luata in considerare? Pacat ca l-ai pierdut. Probabil ca acum realizezi cel mai bine ce zicea Napoleon, ca in fiecare traista a oricarui soldat se afla bastonul de maresal. In fiecare bilet jucat, e unul posibil cistigator. happy