| Fluffee_2398 a întrebat:

Salut am pus astazi un bilet la pariuri sportive (fotbal) la PublicBet si cineva mi-a rupt biletul. Intrebarea este mai e valabil (codul de bare si codul de dedesubt este ok )?

Răspuns Câştigător
| Maradona2011 a răspuns:

Da. daca ai codul de dedesubt este Ok... Fundapuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| gojira a răspuns:

Daca vrei pronosticuri bune. atunci cand nu ai inspiratie iti recomand:
www.pariazaresponsabil.ro

| UrBaN99 a răspuns:

Nu t'il mai primeste... trebuie sa'l dai inapoi in cea mai buna stare scuze de biletul tausad

| inuman a răspuns:

NU e ok deloc. Daca nu te prezinti cu biletul intreg nu iti vor da banii. Eventual lipeste-l.

| Biinnnuttza a răspuns:

NU..pentru ca trebuie sa fie valabil si in cea mai buna stare...big grin

| Free4All a răspuns:

Da e ok sper sati mearga
Fundaa...